Автор Тема: Приклади мегакорупції в місті"БЕЗ КОРУПЦІЇ";Риба гниє з голови АБО кому вигідно?  (Прочитано 3255 раз)

Rain

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
Доброго дня шановні громадяни! Доброго дня шановний Микола Трохимович!
Пишу вам з приводу наболілих питань міста, які стосуються, як міської ради так і органів МВС нашого міста!
Мені цікаво як відреагують наші громадяни і чи осміляться навіть коментувати цю тему! Оскільки наш народ вже настільки заляканий, що смиренно і вимушено погоджуючись, дивиться на те, що робиться в лавах правоохоронних органів, коли вони для звіту змушують засоби масової інформації писати про нібито викриті злочини, яких або не існувало, або які були штучно створені на папері і повішені на раніше судимих громадян або на особистих ворогів або неприятелів перевертнів у погонах, кількість яких у керівництві мвс області величезна! Всім звісно що жодного реального злочину не викрито, а всі інші - підробні! Найдивніше те, що начальник управління внутрішніх справ - Харабара чи не єдиний і найчистіший із всіх, включаючи його замісників! А Найсмішніше - це те, що більшість населення нашого міста знає і про вищезгадані факти і про минуле деяких замісників начальника управління, що на своїх допитах вбивали людей , в тому числі у Івано-Франківську, після чого люди свічки ставили на честь того, що відповідний полковник міліції переведений в сусуднє місто і з почестю призначений на посаду замісника начальника управління внутрішніх справ через його особисті звязки у києві, не буду уточнювати з ким саме! А тому навіть начальник управління мвс при всьому бажанні не зміг би звільнити деяких замів, через їх знайомих у керівництві мвс україни!!!! Мало того, щодня громадяни нашого міста стають жертвами погроз дітей таких перевертнів у погонах, як деякі зами начальника увс області, що призначені ними через знайомих на відповідні посади, в тому числі в прокуратурі міста і області! Скажу більше:Навіть я був жертвою таких погроз!!!! Із слів дочки, людини, яка є одним із керівників нашої міліції: Якби я не вибачився перед нею за те що відповів на її погрози підставити мене і посадити до кінця життя за те чого я не робив, що закон поширюється і на неї , то мене б вбили її соратники з міліції, а все інше на їхню користь підробили б свідки, що працюють на них, за те що ті допомогли цим підробним свідкам не сісти у вязницю за здійснені злочини у певний час! А її батько нібито прикрив би цей злочин проти мене, в тому числі через київ! І як вона сказала,- їй цікаво було б подивитись що я зможу зробити без звязків в нашій системі мвс!!! А почалося все з того, що я заступився за мою знайому, з якої знущалася і яку ображала дана співробітниця прокуратури і попросив не порушувати закон..... Так, на мою думку, в нашому місті підроблюється більшість справ!!!!
Але боляче дивитись, що в міськраду потрапити також можна лише через знайомих! Я не повністю в це вірив, поки не зіштовхнувся з цим сам. Я спілкувався з 16-ма особами, відібраними мною, як найпрофесійнішими із конкурсантів що напротязі 2005-2010 років залишали свої резюме та інші необхідні документи та намагались потрапити на роботу під час проведення різних конкурсів, оголошених через всім нам відому газету, з якої до певних осіб з міськради потрапляють відкати! Жоден з цих 16 не потрапив і став свідком того, що на кожну посаду, крім "найнепривабливіших" потрапляли тільки знайомі начальників відповідних відділів, на посади у яких оголошувався конкурс! Більше того, створена комісія, що приймала рішення, кожен раз була попереджена про прихильність до того чи іншого претендента і виконувала свою функцію лише формально!!! А жодної явної переваги за стажем роботи, освітою та іншими професійними якостями в жодного конкурсанта, який був прийнятий протягом останніх років, не було!!!!!!!!! Найгучномовніше зі всього цього - це те, що особи, взяті до вищеперелічених органів і посад за допомогою знайомих неймовірно тупі інтелектуально, і навіть - неграмотні, як на українській, так і на російській мові... Все це можна перевірити!
Зі всього цього виникає запитання:
Які важелі міський голова має для того щоб боротися з такими речами?
Чи є бажання це міняти в нашому місті і використовувати їх?
Чи для міста краще жити за принципами: "Моя хата зкраю";"Не винось свари зі своєї хати"?

З повагою, Кандидат Економічних Наук, капітан запасу служби безпеки України, О.В.Н.