Автор Тема: Пилюка  (Прочитано 9913 раз)

Koment

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
Пилюка
« : 26.03.2010, 15:52:39 »
Толока це добре, але ж потрібно систематично прибирати, поливалки їздити повинні. А то у нашому місті, як у найзанедбанішому райцентрі - хмари пилу і повно сміття. З роботи до дому пішки пройдешся чорні штани стають сірими.
І якщо вже в нас у місті влада планує все на толоках робити, то хай жене на ті толоки керівництво ринків разом з підприємцями ринків таких як "Рейтинг" по Дубінській, срач вони по вулиці біля ринку розводити вміють то хай прибирають за собою та своїми покупцями, і якщо згрібають купи сміття і пилу вздовж тротуару то потрібно його вивозити, а не залишати та утрамбовувати там же навіки вічні.

П.С. А за рогом Шевченківська районна рада і біля неї навіть стенд на якому щось про про їх роботу в плані екології, чистоти, ліквідації стихійних звалищ, як кажуть "далеко ходити не потрібно".
І нащо нам в нашому "супермегаполісі" такі районні ради? Краще б утримували більше двірників. 

• Гість
Re: Пилюка
« Reply #1 : 26.03.2010, 16:04:08 »
І нащо нам в нашому "супермегаполісі" такі районні ради? Краще б утримували більше двірників. 

Как для чего? Это ведь рабочие места, да к тому же госслужащих, для родственников и своих знакомых.

Koment

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #2 : 29.03.2010, 10:58:31 »
Это скорее не рабочие места, это зарплатные места

цинік

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #3 : 07.04.2010, 14:42:53 »
на толоку виходять чиновники з рад - хоч один день корисні )

Петя

• Гість
« Reply #4 : 07.04.2010, 18:07:14 »
Зачем убирать - дождик все сам смоет

XxX

• Гість
« Reply #5 : 07.04.2010, 23:50:24 »

Это всё показуха для наивных дураков, которые и в десятый раз будут голосовать за Федурака и прочая. И никакой пользы от этого нет.

Читач

• Гість
« Reply #6 : 08.04.2010, 10:31:41 »

йди попрацюй трішки в районній раді побачиш як тут медом намазано ..... "один день корисні"

між іншим впевнений що всі хто відписався в даній гілці жодного разу не приймали участь в толоці, а тому і близько незнають що і як (спробували хочаб біля власного будинку сміття прибрати, не говорячи про кладовища русла річок і тп)

Микола

• Гість
« Reply #7 : 09.04.2010, 15:51:14 »
Помоєму Фірсанова вносила проект рішення на минулу сесію міської ради про ліквідацію райрад.
Думаю це було б правильно їх ліквідувати.
Районні ради такому місту не потрібні, без них запросто можуть обходитись і більші міста.
Прибирання кладовищ і русел річок та вулиць раз на рік (чи два рази), це не ті функції, які
повинні здійснювати службовці райрад, це повинні робити двірники і постійно

Эллочка

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #8 : 03.05.2010, 22:08:06 »

йди попрацюй трішки в районній раді побачиш як тут медом намазано ..... "один день корисні"

між іншим впевнений що всі хто відписався в даній гілці жодного разу не приймали участь в толоці, а тому і близько незнають що і як (спробували хочаб біля власного будинку сміття прибрати, не говорячи про кладовища русла річок і тп)
ПОддерживаю вас.
Кстати, циник, чисто не там где метут, а там - где не сорят.
 И в Радах таки не так легко работать, как вам кажется......
Уточню сразу : я к работе в радах никакого отношения не имею в данное время, это чтобы не говорили, что я своих защищаю. Просто знаю, что труд это - не легкий.......
И еще, по поводу пыли...в нашем районе и подметают и поливают улицу довольно давно......
Толока це добре, але ж потрібно систематично прибирати, поливалки їздити повинні. А то у нашому місті, як у найзанедбанішому райцентрі - хмари пилу і повно сміття. З роботи до дому пішки пройдешся чорні штани стають сірими.
І якщо вже в нас у місті влада планує все на толоках робити, то хай жене на ті толоки керівництво ринків разом з підприємцями ринків таких як "Рейтинг" по Дубінській, срач вони по вулиці біля ринку розводити вміють то хай прибирають за собою та своїми покупцями, і якщо згрібають купи сміття і пилу вздовж тротуару то потрібно його вивозити, а не залишати та утрамбовувати там же навіки вічні.

П.С. А за рогом Шевченківська районна рада і біля неї навіть стенд на якому щось про про їх роботу в плані екології, чистоти, ліквідації стихійних звалищ, як кажуть "далеко ходити не потрібно".
Что? и сейчас штаны серые?)))) если вы на Дубинской живете - конечно пыль будет......))))На Красноармейской её убирают)))

Эллочка

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #9 : 03.05.2010, 22:10:17 »

Это всё показуха для наивных дураков, которые и в десятый раз будут голосовать за Федурака и прочая. И никакой пользы от этого нет.
Вы бы потрудились более корректно выражаться или вы не взрослый уравновешенный человек?
 Не дай бог вам к власти...страшно подумать....(((

Чавес Уго Владимирович

• Гість
« Reply #10 : 05.05.2010, 11:53:33 »
Эллочка, вот Вы пишете: "И еще, по поводу пыли...в нашем районе и подметают и поливают улицу довольно давно......". Этот район в Черновцах? Например ул. Русская (наблюдаю на участке от Центральной пл. до перекрестка с Украинской) тоже поливается но не подметается (или почти не подметается) поэтому пользы от полива мало.

Дубинская от Красноармейской тож вроде не так далеко, наверно Эллочка Вам повезло с районом :)     

Эллочка

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #11 : 05.05.2010, 12:47:15 »
Эллочка, вот Вы пишете: "И еще, по поводу пыли...в нашем районе и подметают и поливают улицу довольно давно......". Этот район в Черновцах? Например ул. Русская (наблюдаю на участке от Центральной пл. до перекрестка с Украинской) тоже поливается но не подметается (или почти не подметается) поэтому пользы от полива мало.

Дубинская от Красноармейской тож вроде не так далеко, наверно Эллочка Вам повезло с районом :)     
Вы не поверите )))Мне таки повезло с районом))))) Я живу на Красноармейской и наблюдаю каждодневную уборку и поливку улицы......представляете? ;) ::)

Данило Млака

• Користувач
  • **
  • Усі люди рівні. Після відповідної обробки!
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #12 : 28.05.2010, 01:35:20 »
Вы не поверите )))Мне таки повезло с районом))))) Я живу на Красноармейской и наблюдаю каждодневную уборку и поливку улицы......представляете? ;) ::)
А ви чули про таке слово, як "окозамилювання"?
Це не значить, що ви "здуріли" - це ви просто не бачите!
"Все повинно змінитись, щоб все залишилось по-старому!"
Джузеппе ді Лампедуза.
"Чорний Список" - http://nivkin.myintway.com

Эллочка

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #13 : 28.05.2010, 14:43:39 »
Данило Млака каждую ночь, даже теперь, когда дожди......в начале второго проезжает уборочная машина......У меня окна на проезжую часть выходят, а эта машина гудит сильно......Вот я и с уверенностью могу сказать, что наша улица таки убирается......Я частенько поздно ложусь спать, так что вижу с балкона весь процесс.....а со зрением у меня все ОК! ;D

Данило Млака

• Користувач
  • **
  • Усі люди рівні. Після відповідної обробки!
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #14 : 31.05.2010, 08:22:58 »
Данило Млака каждую ночь, даже теперь, когда дожди......в начале второго проезжает уборочная машина......У меня окна на проезжую часть выходят, а эта машина гудит сильно......Вот я и с уверенностью могу сказать, что наша улица таки убирается......Я частенько поздно ложусь спать, так что вижу с балкона весь процесс.....а со зрением у меня все ОК! ;D

Я очень рад, что у Вас все в порядке!!!
Жаль однако, что город не состоит из одной только Вашей улицы...
"Все повинно змінитись, щоб все залишилось по-старому!"
Джузеппе ді Лампедуза.
"Чорний Список" - http://nivkin.myintway.com