Автор Тема: тролейбус  (Прочитано 6143 раз)

melnyk

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
тролейбус
« : 27.01.2010, 11:08:28 »
Вже декілька років мешканці вул. П.Кільцевої вдячні міській владі і особисто І.А.Іванічеку за введення маршруту 3а, 6а. І вже практично стільки ж часу ми просимо навести порядок з цими маршрутами-ну не хочуть водії заїзджати на кінцеву зупинку, хоча за словами керівника трол. управління машини повинні іти одна по маршруту 3, а наступна по 3а. На жаль, досить часто по третьому може йти 3-4 машини, а це вже 20-30 хв., особливо зараз на морозі чекати це досить весело.
Спочатку шановний І.А. посилався на те, що для водіїв тут немає санітарних умов. Зараз вони вже є.
Не зрозуміло для чого сидить на кінцевій зупинці 3а диспетчер. Можливо для того, щоб водії з ним домовлялися відмічати їх рейс по цьому маршруту, в той час як вони їдуть по третьому? На питання пасажирів про відсутність машин диспетчери або не відповідають, або взагалі грублять.
Ми розуміємо, що зараз нерегулярність руху тролейбусів можна списати на морози, але, на жаль, це мало залежить від погоди.
Напевно незацікавленість заїзджати на П.Кільцеву викликана і тим, що водії та кондуктори не можуть тут перекусити-так може простіше доручити диспетчеру, який і так нічого не робить цілими днями, готувати для них каву і бутерброди.
І взагалі не зрозуміло. В цих важких фінасових умовах керівництво управління все-таки забезпечує регулярний рух транспорту і не може добитися елементарного порядку водіями. Для чого ж налаштовувати проти міської влади населеня досить крупного мікрорайону? Варто було б комусь із керівництва постояти зранку на кінцевій зупинці і послухати, що про нього думають мешканці.
До речі, маршрут 3 йде уже фактично в село і мешканці міста туди майже не їдуть. Для чого ж йому надаються преференції?

melnyk

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
Re: тролейбус
« Reply #1 : 25.02.2010, 18:01:42 »
Відповіді я ще чекаю.
Хочу також повідомити, що спочатку, після розмови міського голови з начальник тролейбусного управління, ситуація значно покращилась. Однак зараз все знову релаксує. Так, наприклад, 24 лютого 3-а не було, як мінімум, з 8.15 ранку до 8.40.В цей час пройшло 3 шостих. Сьогодні знову не було з 8.10 до 8.30 і знову пройшло 3 шостих торлейбуси. Невже не можна навести порядок?

melnyk

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 26.02.2010, 09:04:41 »
До речі, не краща ситуація і ввечері. 25.02 я доїхав тр.3 до зупинки Бульвар Г.Сталінграду. Це було о 18.35. За 10 хв. пройшло ще 2 з номером 3, ні однієї 6а і тільки четвертий був 3а. На минулому тижні у цей же час ситуація була аналогічною. Виїхав я з центру о 18.10, тобто у час пік.

melnyk

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 08.10.2010, 12:05:44 »
Знову на носі зима, а ситуація не змінилася. До речі в ДЖКГ кажуть, що у випадку збільшення частоти по маршруту 3а йдуть скарги від мешканців. А хто може скаржитися-кінцева зупинка 3 і 6 знаходится на краю міста. Там практично ніхто не живе. А якщо жаліються мешканці навколишніх сіл, то основною функцією тролейбуса є перевезення мешканців міста.

melnyk

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 13.10.2010, 14:45:23 »
Адміну.

Чому на порталі стало не модним давати відповіді на звернення?
З приводу тролейбуса я уже звертався 4 рази і ні разу не отримав відповіді від службових осіб міськвиконкому.
До речі таких відповідей немає і по інших темах та рубриках.

Привіт з Центру

• Гість
« Reply #5 : 13.10.2010, 19:47:19 »
Не модно, це Ви точно підмітили :)