Автор Тема: Проблемні організаціі і ТВО"(спілки)" що створюють корупцію у м.Чернівці  (Прочитано 15646 раз)

Moorzikh007

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
Хочете кредит – заплатіть. За таким принципом діють фірми, які пропонують буковинцям швидкі позики під дуже вигідні відсотки. Замість обіцяного кредиту в людей вимагають щоразу нові внески, ніби для перевірки їхньої платоспроможності. Угоди з подібними установами уклали вже сотні жителів області. Сьогодні позичальники ходять до судів і міліції, намагаючись повернути хоча би частину вкладених грошей.
Тетяна БОДНАР прийшла до ТОВ «Нова скарбниця» (м.Чернівці вул.Чапаєва 9)торік у вересні позичити сто тисяч гривень, щоби перекрити дах і відремонтувати хату. Спочатку заплатила приблизно п’ять тисяч гривень реєстраційного внеску. Потім щомісяця платила внески – усього витратила понад 11 тисяч гривень. «Вони казали, що впродовж місяця перевірять мою платоспроможність і дадуть гроші, – каже жінка. – Замість цього надіслали мені платіжну квитанцію, і так щомісяця». Врешті-решт Тетяна розірвала договір із фірмою і зараз добивається повернення грошей. Однак ні відвідини офісу ТОВ «Нова скарбниця», ні заяви до міліції поки що не допомагають.
Сім’я чернівчанина Івана ШЕРЕМЕТИ також мріяла про позику. «Я не бачив, про що йдеться в договорі, без окулярів не розбереш, а вони ще й підганяли, щоби швидше підписував, – каже чоловік. – Зараз батько хворий, дитині операцію потрібно робити – кожна копійка на рахунку! Чому повинен дарувати свої гроші аферистам? »
Минулої п’ятниці позичальники з міста і районів вкотре зібралися біля офісу ТОВ «Нова скарбниця». Співробітниця фірми у відповідь на їхні вимоги лише відповіла: «Я вам нічого не винна, я просто звичайний працівник».
На прохання прокоментувати ситуацію для газети співробітниця «Нової скарбниці» пообіцяла, що впродовж години директор ТОВ зателефонує до редакції – ніхто не зателефонував досі.
Тим часом в офісі «Нової скарбниці» далі висить реклама «Позики на авто, квартиру, будматеріали та інше». І сюди продовжують приходити клієнти. Одна з жінок, яка навідалася сюди саме у п’ятницю і почула скарги людей, які зібралися під офісом, зраділа: «Є Бог на світі, він застеріг мене через вас! А вони так гарно мені розповідали, що не треба ні хати, ні довідки, скільки хочу, стільки можу позичити».
Саме на обіцянки оформити позику без застави і довідки про доходи купилося більшість клієнтів ТОВ «Нова скарбниця».
Представництв та філіалів фірм, які працюють за подібною схемою, в Чернівцях є кілька, розповів Василь ХАЩУК, начальник управління державної служби з боротьби з економічною злочинністю УМВС в області. Правоохоронець радить потерпілим об’єднуватися, шукати адвоката і подавати колективні позови до суду за місцезнаходженням товариства.
Надія ВАСИЛИШИН

Вірте не словам, а документам
Охочих легко і швидко отримати кредит консультує Василь ХАЩУК.
Вірте не рекламі чи обіцянкам працівників фірми, а написаному в договорі. Єдиним юридичним документом для суду є договір.
Попросіть у фірми типовий примірник договору, щоби проконсультуватися в юриста чи фінансиста. Якщо фірма працює прозоро, цей примірник вам нададуть.
У фахівця, який вивчатиме договір, поцікавтеся, які умови дострокового розірвання договору з ініціативи фірми і з ініціативи клієнта, який термін отримання кредиту чи іншої послуги.
Навіть якщо розірвали договір із подібною фірмою, у жодному разі не віддавайте свій примірник фірмі, доки з вами не розрахуються.

радить фахівець
Допомогти може лише суд
Євген ЖИТАРЮК, ФІНАНСОВИЙ РАДНИК:
З такою проблемою насамперед потрібно звертатися до суду. Підписуючи договір із подібною фірмою, людина вступає у господарські правовідносини. Законодавство у такому разі дозволяє захищати свої інтереси в суді. За написання заяви і присутність на кількох судових засіданнях адвокатові потрібно заплатити орієнтовно одну-дві тисячі гривень. І це практично єдиний шлях вирішення проблеми. Міліція чи прокуратура тут навряд чи допоможуть.
Усі подібні проблеми з’являються через те, що людина не читає договір. Коли берете подібну позику, запитайте себе: «Скільки часу я витрачу, щоби заробити ці гроші?» То чому б не витратити ще 5-10 хвилин, щоби порадитися з юристом чи фінансистом?
Також слід врахувати, що робота банків і кредитних спілок набагато більше регулюється державою. Коли людина укладає договір із цими установами, вона бере на себе набагато менше ризиків. Тому краще витратити, можливо, більше часу на оформлення, але брати позики саме в банках, а не в різних товариствах чи фірмах”.

цинік

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
ммм мало би чомусь навчити !

Hunter on corruption

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
Ще одна проблемна організація, точніше голова територіального відділення АМКУ Мотуляк В.Д. що створює корупцію у м.Чернівці:  

http://www.bukinfo.cv.ua/index.php?mcmd=shownews&lid=6532#add_comment

http://www.inbuk.com.ua/index.php?page=&mcmd=shownews&newsid=82
« Останнє редагування: 24.04.2010, 14:11:52 від Hunter on corruption »

Hunter on corruption

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ Україна, 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 5, тел. 8 (044) 255-35-22 Вих.№ 90
Прокурору Чернівецької області Косюті М.В. 58000, м.Чернівці, вул. М.Кордуби,21

Депутатське звернення щодо захисту порушених прав громадян. Мені відомо, що у м. Чернівцях придбати житло на первинному чи вторинному ринку по 2638 грн. за кв. м. нереально, оскільки вже давно ринкова ціна 1 кв. м. становить близько 900-1000 доларів США. Місто Чернівці є одним із найбільш корумпованих міст в Україні, а тому, на нашу думку, комусь із чиновників дуже не хочеться подумати, як вирішити проблему знедоленої дитини, яка по вині держави стала інвалідом. Якщо Кабінет Міністрів України у червні 2006 року уже виділив кошти цільовим призначенням на придбання квартири сім'ї , то чому до цього часу квартира не придбана? Шановний Михайле Васильовичу! На підставі вищевикладеного, керуючись ст..16-17 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу негайно вжити заходів для відновлення порушених прав сім'ї Совик, перевірити законність дій чиновників, які зволікають із наданням житла, внести припис про усунення порушених прав г-н та зобов'язати відповідних посадових осіб придбати квартиру за виділені кошти, а також вирішити питання про притягнення винних у зволіканні до відповідальності. Додаток: копія заяви сім'ї на 2-х аркушах. З повагою Народний депутат України, член Комітету Верховної ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності // І.О. Рибаков Вик.: Преснякова Г. О. Тел.8-044-246-66-60
« Останнє редагування: 30.04.2010, 00:32:31 від Hunter on corruption »

Тарафара

• Гість
Какой то винегрет из кредитных спилок, АМК и жилья :)   

kicinka

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
А что вам известно про организации, которые под видом опеки забирают у одиноких людей жилье, а их отправляют в дом пристарелых? ???

Hunter on corruption

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
Одним начальником - корупціонером у Чернівцях стало менше:

Голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв підписав наказ на звільнення з роботи начальника Чернівецького територіального відділення АМКУ Віктора Мотуляка за статтею “перевищення службових повноважень”. Це рішення він ухвалив за висновками службового розслідування, проведеного після листа до голови АМКУ колишніх працівників тервідділення з Чернівців, в якому вони описали “діяння” пана Мотуляка на посаді головного антимонополіста Буковини.

Таким чином, у цьому статусі він пробув рівно рік і нічим крім скандалів (зі звільненнями працівників тервідділення та наїздами на аптекарів-конкурентів, позаяк будучи держслужбовцем Віктор Мотуляк одночасно не позбувся свого аптечного бізнесу) людям не запам’ятався. Зокрема, справдився прогноз БукІнфо, що В.Мотуляк навіть не подумає йти на ґерць із мером Чернівців М. Федоруком, захищаючи чернівчан від нового підвищення ЖРЕПівських тарифів.

Джерело: "БукІнфо"
http://www.bukinfo.com.ua/index.php?mcmd=shownews&lid=7444

Hunter on hunter

• Гість
...
Голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв підписав наказ на звільнення з роботи начальника Чернівецького територіального відділення АМКУ Віктора Мотуляка за статтею “перевищення службових повноважень”.
А тебя наверно Мотуляк выгнал?

Hunter on corruption

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
А тебя наверно Мотуляк выгнал?

А ты и есть Мотуляк (или один из его *********)  которому Костусеев пинком под зад за статтею “перевищення службових повноважень”.
« Останнє редагування: 13.06.2010, 21:03:19 від admin »

Hunter on hunter

• Гість
...
А ты и есть Мотуляк (или один из его жополизов)  которому Костусеев пинком под зад за статтею “перевищення службових повноважень”.
Ха-ха-ха!!! Так ты обиженный бывший из антимольного, а то кого еще может интересовать Мотуляк и Костусеев.
Да, и какое это отношение имеет к горсовету вообще, и к этой теме в частности?

Hunter on corruption

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
Ха-ха-ха!!! Так ты обиженный бывший из антимольного, а то кого еще может интересовать Мотуляк и Костусеев.

А ты действительно один из заинтересованных /**********  Мотуляка.

Да, и какое это отношение имеет к горсовету вообще, и к этой теме в частности?

1."Зокрема, справдився прогноз БукІнфо, що В.Мотуляк навіть не подумає йти на ґерць із мером Чернівців М. Федоруком, захищаючи чернівчан від нового підвищення ЖРЕПівських тарифів."

2.Я просто хочу напомнить, что всем выродкам и коррупционерам начальникам  - *****.
« Останнє редагування: 13.06.2010, 20:57:27 від admin »

Службовець

• Гість
Ха-ха-ха!!!

Ну, тепер сміятися можна хіба що з самого Мотуляка. Адже з такою ганьбою Костусєв погнав його з АМКУ.

Hunter on hunter

• Гість
...

А ты действительно один из заинтересованных жополизов Мотуляка.
...
2.Я просто хочу напомнить, что всем выродкам и коррупционерам начальникам  - .
Вот она суть: Как выгонят - сразу становятся "борцами с корупцией" и бывшим начальством.
А раньше где ты был такой смелый, до тех пор пока не выгнали? Был, как ты сам выражаешся "*****"?
Тоже мне, бэтмэн из бывших клерков антимольного :))
« Останнє редагування: 13.06.2010, 21:02:04 від admin »

admin

• Адміністратор
  • Користувач
    • Перегляд профілю
    • Email
1. Общие правила сайта:

1.1. На сайте запрещены различные оскорбления, мат, призывы к насилию, националистические призывы, агрессивное поведение и прочее "нехорошее" к другим пользователям