Автор Тема: Опалювальний сезон у Чернівцях  (Прочитано 5658 раз)

Шева

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
Холод насунувся зненацька. Чому б не включити опалення вже сьогодні? Чи почекаємо зо 5 днів, щоб діти масово почали хворіти на застуду? От чому наша місцева влада така недолуга? Зібрали б статистику по поліклініках, чи що? Педіатри вже задихаються від викликів, а мерія 15-го увечері (в кращому випадку) почне чухатися. Натомість весною палять даремно, коли вже весняне тепло гріє.

Шева

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
Вночі на 14 жовтня температура вже була +0,8 градусів. Отак я буду платити, як вони включають це опалення. 200грн пішло на ліки, бо вся сім'я із застудою лежить. Індивідуальне опалення не дають встановлювати, а мордують людей своїми золотими послугами. Заплачу років через три, коли на суд подадуть.

Naty

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
А у нас станом на 18/10 теплом в квартирі і не пахне , світла на обігрів намотали зверх 100 грн, про лікі взагалі мовчу, скоро в аптеці здороватись почнуть... А в "Теплоєнерго" кожен раз нова відповідь, або взагалі не можливо дозвонитися (вони трубку тупо знімають)... Так от , якщо хтось з верху це всеж-таки читає дуже прошу вікористати до них також засіб з аптеки , тобто КЛІЗМУ , щоб вони всеж-таки зарухались... :'(

Naty

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
на всяк випадок , якщо хтось захоче розібратися в цьому питанні вул.Червоноармійська буд.172

tom

• Гість
На заході України нині серйозна проблема із ГРВІ, але нікому не спадає на думку підвісити за ... тих чиновників, які  з ослячою впертістю тягнули із подачею тепла до 15 жовтня, хоча холоди настали на 5-7 днів раныше. От цього переохолдження і вистачило для старту епідемії.
« Останнє редагування: 29.10.2009, 10:23:07 від webmaster »

Nice

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
Невже ви не знаєте,як починається опалювальний період? Холодно і у вересні буває,хто ж вам опалення включить. Дуже добре ,що 15 жовтня розпочали.

Добродеятель

• Гість
Мне, и не только, кажеться, что словами тут уже ничего не решить. Пора действовать по другому. Пора действовать физическими мерами большим количеством людей. В данный период жизни нашей  с вами "вильной Украины" слова и молчание не помогают, пора браться за палки и батоги и навалять чиновникам и начальникам организаций, которые не добросовестно исполняют свои обязанности.

Всё тот же

• Гість
И что это за бред с комиссиями, рассматривающие отключение от центр. отопления ?! Почему я не могу себе поставить свое индивидуальное автономное отопление в квартире? Бред да и только. Сейчас множество всевозможных технологий. Никому я своим отоплением мешать не буду, это уж 100 %. У меня сейчас в квартире температура не поднимается выше 17 градусов, батареи слегка теплые. В квартире норм ремонт, окна, щелей нет. ТАк какое право они меют не разрешить мне отключиться?  :o  Надо менять людей в правлении города и гос организаций. Какое то самоуправство. Так доиграются, что скоро их буду физически устранять, очищая от мрази органы управления. Надеюсь, что многие со мной солидарны.

oleg

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
Почему бред? А Вы рассмотрите ситуацию с другой стороны. Отопление избыточное, т.е. в квартирах по 27 гр, а Вы такой избыток не нужен Вы ставите индивидуалку, но трубы от нижней кквартиры к верхней проходят через Вашу квартиру, более того все соседние квартиры нагреты и Вы свой котел включаете поминимуму, а все соседи вынуждены платить за нагрев Вашей квартиры. Более того если половина дома поставит индивидуалку, то теплосеть не сможет по прежним тарифам обслужить вторую половину и тут встанет вопрос отключить остальную половину или поднять тариф, а как правило вторая половина - это малоимущие у которых нет денег на индивидуалку. Делайте предложение на перевод подъезда и я думаю разрешение Вы получите.