Автор Тема: врятуємо мешканців від собак  (Прочитано 710 раз)

melnyk

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
Я так розумію, що форум не працює, оскільки останні повідомлення датовані 2012 р. І все ж хочу підняти досить важливу для міста тему. Маю на увазі бродячих собак. Я думаю, що впору засновувати громадську організацію для захисту мешканців від бродячих собак, оскільки їх кількість значно зросла і вже є немало випадків їх нападу на людей. При цьому активність захисників тварин є майже фанатичною, а решта мешканців, яких переважна більшість- пасивна
Звернення до влади є недоцільними так як вона безсила і показує пальцем на захисників тварин. Зусилля ж організації, що виграла грант, що мав би забезпечити стерилізацію собак недостатні, а кошти часом тратяться на обєкти, типу місце для вигулу собак, який за сприяння секретаря міської ради, споруджений у парку Жовтневому і на якому здійснюють вигул буквально декілька власників собак, а решта все одно вигулю є їх там де прогулюються інші мешканці або в нижній частині парку. До речі, цей майданчик споруджений на стежині здоровя, хоча його можна було б розмістити в нижній частині парку.
Запрошую небайдужих висловитися та можливо заставити владу захистити нас від бродячих собак. До речі, собаки які були кліпсовані, також можуть нападати на мешканців, в чому я недавно пересвідчився особисто і залишився з порваною штаниною, на щастя ногу не прокусила.
А.П.Мельник