Автор Тема: Добровільно-- примусові збори коштів у садочках  (Прочитано 2954 раз)

mister

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Цього року віддав свою дитину в ДНЗ-53.  Мене цікавить чи виділялось фінансування саме на цей садок на протязі травня -червня 2012р. Якщо так то куди мали бути спрямовані ці кошти. Спонсорська допомога -300 грн,на ліжко -400 грн, щей на ремонти туалета треба здати  650 грн .Ці всі суми має здати кожний батько . Це дуже велика сума.  Про це я ще тиждень тому писав на форумі міського управління освіти ,але досі відповіді не має. Прошу надати відповідь мені з приводу цього питання.

agv2009

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Ой, ви таки геть наївний. Це ще тільки садочок, попереду - школа. І нічого ніхто вам пояснювати не буде, бо наше управління освіти - відьомське кодло. Якщо попередній начальник облуоно ще якось намагався вплинути на ситуацію, але нічого зробити не міг, бо всі вони були під прикриттям мера, то Бауер і не намагається (рильце в пушку).
Беруть від батьків і ділять : частину - на заклад, частину - собі, частину-начальству.

mister

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Не треба рівняти школу і садок. Він у нас ще державний ,а не приватний . І  збирання коштів з батьків повинно бути в розумних межах. А написав на цьому сайті  в звязку з тим ,що садок підпорядковується міській раді. І за кожне фінансування цього садка міська рада отримує звіт на що саме були витрачені кошти.

agv2009

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Ага, звітують і садочки, і школи ( у нас тільки одна приватна школа). Але тут дуже цікава бухгалтерія: гроші, швидше всього, виділялись, але закуповувались ліжечка  по безналу. А вас усіх, як котят, розводять, демонструючи вам ліжечка, на які ви здавали гроші, а ліжка закупила держава.
А Малишевська,кажуть, у ноги Михайлішину падала, щоби її не вигнали. Допоки будете вибирати таких мерів, доти порядку в жодній галузі  міського господарства не буде.