Автор Тема: Інші запитання  (Прочитано 9520 раз)

webmaster

• Адміністратор
  • Користувач
    • Перегляд профілю
    • Email
Інші запитання
« : 14.07.2009, 09:35:40 »
Залишайте тут свої запитання, пропозиції, відгуки.

Ира

• Гість
Re: Інші запитання
« Reply #1 : 04.08.2009, 13:43:23 »
Добрый день не могли бы Вы подсказать на каких условиях можно стать на очередь на землю для постройки жилого дома.

Гість

• Гість
« Reply #2 : 04.08.2009, 23:41:20 »
Вчіть будьласка українську мову, бо російську у нас уже не розуміють

Azteca

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 06.08.2009, 14:22:50 »
Вчіть будьласка українську мову, бо російську у нас уже не розуміють

Иногда лучше жевать, чем говорить. :-X

viktorcv1

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #4 : 05.09.2009, 22:00:28 »
чИ МОЖУ Я ВІДМОВИТИСЬ ВІД СПЛАТИ  ПОСЛУГ ЖЕКУ- ЯКЩО Я ЖИВУ У НАПІВОСОБНЯКУ І ПОСЛУГАМИ ЖЕКУ НЕ КОРИСТУЮСЬ?

Дозвільний офіс

• Гість
« Reply #5 : 10.09.2009, 17:30:00 »
Добрый день не могли бы Вы подсказать на каких условиях можно стать на очередь на землю для постройки жилого дома.
перейдіть на посилання
http://chernivtsy.eu/_/Ukrainian/DepInfo/DepMBKtZV/zayavy.shtml
дивіться бланк заяви "Постановка на облік індивідуальних забудовників на виділення земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку", пункти опису 1, 2, 3, 4, 5

Дозвільний офіс

• Гість
« Reply #6 : 10.09.2009, 17:32:42 »
чИ МОЖУ Я ВІДМОВИТИСЬ ВІД СПЛАТИ  ПОСЛУГ ЖЕКУ- ЯКЩО Я ЖИВУ У НАПІВОСОБНЯКУ І ПОСЛУГАМИ ЖЕКУ НЕ КОРИСТУЮСЬ?
Дане питання знаходиться в компетенції Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради

bazan

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #7 : 12.11.2009, 11:04:45 »
Прошу Вас повідомити чи прийняте рішення сесією міської ради про передачу садівничому товариству "Лісова Галявина"  земельної ділянки площею близько 0.80 га. поряд з стадіоном МВС по провул. Краматорському в м.Чернівці. Та питання до оформлювачів сайту міської ради чому останнє рішення сесії датується 23.06.2009 р.?
З тих пір міська рада не приймала рішень,  чи просто приховується найсвіжіша інформація яку повинні знати жителі міста, що дає підстави для роботи різного роду шахраям які працюють у сфері земельних відносин.

Дозвільний офіс

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #8 : 12.11.2009, 13:55:40 »
Прошу Вас повідомити чи прийняте рішення сесією міської ради про передачу садівничому товариству "Лісова Галявина"  земельної ділянки площею близько 0.80 га. поряд з стадіоном МВС по провул. Краматорському в м.Чернівці.
за інформацією управління земельних ресурсів департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин дане питання планується підготувати на розгляд сесії міської ради 26 листопада 2009 року

major

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #9 : 13.03.2010, 01:37:57 »
Тут на питання відповідають спеціалісти чи самі відвідувачі? і чи відповідають взагалі?
Питання все одно задаю:
В разі отримання земельної ділянки під будівництво,  протягом якого терміну власник (фізична особа) зобов’язаний побудувати об’єкт?

Дозвільний офіс

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #10 : 24.03.2010, 09:35:40 »
Тут на питання відповідають спеціалісти чи самі відвідувачі? і чи відповідають взагалі?
Питання все одно задаю:
В разі отримання земельної ділянки під будівництво,  протягом якого терміну власник (фізична особа) зобов’язаний побудувати об’єкт?

На дані питання відповідає  Дозвільний офіс департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.
 Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 №489. Містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки та технічні умови чинні до завершення будівництва об'єкта,  але не менш як два і не більш як п'ять років.

Vova

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 22.05.2012, 11:05:33 »
не знаю в який розділ відправляти)
Згідно правил "Тимчасових правил благоустрою м. Чернівці":

"11.31. Паркування транспорту на внутрішньоквартальних проїздах, що заважає проїзду спеціальних машин швидкоїдопомоги, пожежних, прибиральної та аварійної техніки, а також влаштування постійних стоянок приватного та службового транспорту на прибудинкових територіях і територіях, прилеглих до колективних гаражів, автостоянок тощо."
Мене зацікавило питання - Так як в центральній частини міста не має достатньо стоянок чи гаражів, чи можу я утримувати власне авто у внутрішньому дворі багатоквартирного будинку в центральній частині міста.

Чи існує документ про зберігання авто  у внутрішньому дворі в центральній частині міста не заважаючи проїзду спецмашин ?
« Останнє редагування: 23.05.2012, 12:29:56 від Vova »