Автор Тема: Кому закони не писані?  (Прочитано 14164 раз)

ТК

• Гість
Re: Кому закони не писані?
« Reply #15 : 06.04.2010, 01:38:09 »
ТАК Я ЦОГО І ДОБИВАЮСЬ!
НЕХАЙ СПОКІЙНО РОБІТЬ СВОЮ РОБОТУ - якщо , взагалі,  це можливо -спокійно алкоголізм у людей розвивати! Нехай Бог боронить такою справою займатись, яка там зелена квакає???
Це вона у Вас квакає і завжди! А мені все одно - хто чим займається, тільки не все одно - коли це мене зачипає!
Якщо власник за порядком не слідкує, то я чекати довго не буду - вже начекалась і навмовлялась - як горохом об стіну. Я не бажаю жити в бомжарнику і слухати під вікнами лайку та регот! Я не купляла хату біля генделика, і не збираюсь миритися з неподобствами, які заважають мені жити у ВЛАСНОМУ будинку, відпочівати у власному саду!
Чогось цей "ображений" сусід собі під носом не зробив таке "щастя", а влаштував його подалі - шоб алкашня йому и його дітям не заважала. НЕхай сусідям весело живеться, може ще подякувати йому та вклонитися?
А про анонімність тут не розказуйте - читайте правила форуму, анкети для звернення заповнювати не вимагають. Це офіційний сайт и має бути реакція від тих, кого це стосується та ще й під контролем. А не відписка формальна. Я її бачу. Роздруковую. І тепер маю про що говорити і показувати кому вважаю за потрібне.

А от Ваше ображене ім"я щось більше на АНОНІМА схоже. Напевно, що незручно вказувати свою посаду державного службовця, який фактично є власником цього НОВОСТВОРЕНОГО "ресторанного господарства", в якому була така нагальна потреба в цьому районі і в цьому приміщенні завширшки 2.5 метра. МАКДОНАЛЬДС РОША ЦЕНТРАЛЬНИЙ!

Розкажіть ще про тяжку долю підприємця, який чесною працею годує себе тільки з цього генделика і ображений, що до нього несправедливо претензії висувають, МВС викликають, ай-ай-ай!
І навіть я сама снігу з його даху собі у подвір"я нагребла, щоб його потім звинувачувати!
От жеж, зелена жаба у нього, бідного, під боком живе!

Бажаю всім добрим і лагідним, що співчувають - однієї ночі всією сім"єю прокинутись від веселої музики за стінкою, і жити так, шукаючи у своїй хаті п"ятий кут - щоб сховатись від реготу, матюків, перегазовок авто, "класних пацанів" після пива, що розповзтися від барчику вже не мають сил. Дуже настроює на любов до людей.

Андрей

• Гість
« Reply #16 : 06.04.2010, 09:05:24 »
А от Ваше ображене ім"я щось більше на АНОНІМА схоже. Напевно, що незручно вказувати свою посаду державного службовця, який фактично є власником цього НОВОСТВОРЕНОГО "ресторанного господарства", в якому була така нагальна потреба в цьому районі і в цьому приміщенні завширшки 2.5 метра. МАКДОНАЛЬДС РОША ЦЕНТРАЛЬНИЙ!

Пожалуйста, державний службовець назовитесь кто вы.

Или кто знает, о ком речь, назовите его?

ТК

• Гість
« Reply #17 : 19.04.2010, 15:51:32 »
Для Андрея.

Если Вы наведете курсорчик на e-mail "Несправедливо скривдженого", то узнаете имя и фамилию.

Кстати, НЕСПРАВЕДЛИВО СКРИВДЖЕНЫЙ - я в Вашу сторону пока никак не реагировала. И по словам общих знакомых, должна относиться как к нормальному и адекватному молодому человеку . Но что-то нестыковочка получается - или яблоко от яблони далеко отвалилось, или яблоня с грушей скрестилась....но что-то тут ненормальное происходит.
Могу только с новым назначением поздравить и в миллионный раз предложить угомонить Вашего....(сами знаете кого). Хотя уже не надеюсь.

ТК

• Гість
« Reply #18 : 29.04.2010, 01:49:09 »
Констатація факту:

І знову Горіхівська, 14.

Зараз 01:26 - ніч з 28.04 на 29.04.
Після тяжкого робочого дня прокинулась від жахливих звуків перфоратору та відбійного молотка. За стіною. Вийшла у двір - там ще дужче. Вийшла на вулицю - ще дужче. На годиннику 00:30.

Звернулась до МВС, написала заяву. Як з"ясували співробітники МВС - "йде будівництво". Насилу їх вгомонили, на територію будівництва співробітники МВС попасти не змогли.

Це не перша заява і не остання. Ніхто не реагує.

Питання:
в цьому районі колись буде наведений порядок, чи тут тільки окремі особи мають право на все - в тому числі на хамство, неподобства та безкарність??

В цьому районі колись буде працювати дільничий, який "прописаний" навпроти цього "нічного будівництва" та барного господарства?

Власниця помешкання вул.Горіхівська, 14/1,
напевно, як и завжди - риторично.

ТК

• Гість
« Reply #19 : 29.04.2010, 06:58:53 »
Продовження нічного будівництва розпочалося в 6.30 ранку.

Питання: Може нормальна людина прайцювати день цілий на роботі, а спати тільки 4 години????

Коли ж припинять це хамство???

ТК

• Гість
« Reply #20 : 04.05.2010, 00:53:09 »
Продовження: з 3 травня на 4 травня, 23:57. Нічне будівництво триває. Дякуючи МВС - маю змогу поспати.

Підприємець

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
« Reply #21 : 09.01.2011, 16:26:11 »
Предприниматель
Я поддерживаю действия городского совета и правоохранительных органов, направленные на соблюдение в торговле и предоставлении услуг требованиям действующего законодательства страны.
Но для меня законопослушного предпринимателя отдельные их действия непонятны и вызывают вопросы.
В городе работают круглосуточно без соответствующих разрешений развлекательный центр «Эгоист», рестораны «Георг палац», «Барон Гартенберг», интерактивные клубы - замаскированные игорные заведения. В людных местах разложились стихийщики, на ул. Кобылянской покупается золото, у Красноармейского базара обмениваются валюта и т.п.
Горисполком по ходатайству милиции ограничивает работу учреждений, в которых имеются в наличии необходимые для работы документы и отсутствуют нарушения правил торговли и общественного спокойствия.
Милиция не прекращает незаконную деятельность интернет-клубов, а есть закон о запрете азартных игр, стихийную торговлю на улицах, а есть решение городского совета о недопущении стихийной торговли.
Ограничивается хозяйственная деятельность одних предпринимателей, и необоснованно создаются благоприятные условия для других.
Не проводиться работа по наведению должного порядка в торговле и предоставлении услуг предпринимателей и граждан, которые грубо нарушают законодательство Украины.