Автор Тема: Яким має бути наступний «Петрівський ярмарок»  (Прочитано 4712 раз)

webmaster

• Адміністратор
  • Користувач
    • Перегляд профілю
    • Email
Просимо всіх небайдужих чернівчан долучитися до обговорення, висловлювати свої зауваження, надавати поради та пропозиції

Адміністрація

Учасник

• Гість
З точки зору учасника - краще організованим. Мені хотілось би прийти, і точно знати де те місце, за яке було сплачено внесок, і щоб розміри його відповідали заявленим. Для чого ранкові сварки між підприємцями та організаторами та самими підприємцями?
Крім того, туристичне містечко, виділене окремо, відвідує менше половини всіх відвідувачів ярмарку. Думаю його варто розмістити в основній частині ярмарки, а не виносити на "узбіччя".
Ну і територію для ярмарку давно час змінювати та збільшувати.

Надiя

• Гість
На рахунок сварок за місце - підтримую. Цього року займали по 2 місця з вечора і на ранок переживали щоб хоч одне лишилось. Я вважаю треба таблички ставити, щоб підприємці точно знали кожен своє місце одразу після отримання перепустки. Ясно, що є більш "прохідні" місця, за які і виникають ранкові сварки між тими, хто вніс однакові суми внесків. Плюс не подобається вигляд парку у другій половині дня. Сміття - неміряно валяється під ногами, а ярмарок ще в разгарі.. Пропоную більше урн для сміття ставити на період ярмарку.

Виталя

• Гість
Доброго времени суток организаторам Петривского ярмарка.Возможно я буду не прав,но хотелось бы выложить свою идею на счет размещения предпринимателей.Посудите сами,ведь ярмарок также можно было бы размещать по площадям нашего великолепного города.Строй.-дизайн и все что к этому более менее подходит к примеру на ул.Сагайдачного и Турецкой пл.,хлебо-булочные изделия на Центральной пл.,пл.Филармонии могли занять ремесленники-рукодельники и т.д.Деньги полученные от предпринимателей выделять тем жекам к которым относится та или  иная площадь на их уборку .Одним словом все возможно просчитать и организовывать.Я думаю будет какой-то комфорт,ведь все вместе и по одной паралели как-то негоже.У нас бывают и гости.....