Автор Тема: Пропозиції про подальший розвиток КП "МТК "Калинівський ринок"  (Прочитано 9326 раз)

webmaster

 • Адміністратор
 • Користувач
 • *****
 • Повідомлень: 81
  • Перегляд профілю
  • Email
Залишайте свої пропозиції.

Адміністрація

Роман

 • Гість
пропозиції:
1- В звязку з важкою дорожньою ситуацією по вул. Калинівській
     1-1заборонити зупинку міських маршрутних автобусів на проїзжій частині вул.Калинівської  і створити для цих цілей спеціальну площадку міні автостанцію. що значно розвантажить підїзд з вул Калинівської
      1-2- разом з тц"Добробут" заасфальтувати дорогу між тц"добробут" і виїздом на вул.Московської Олімпіади (район кільця)
НатомістьТц"Добробут має забезпечити вільний проїзд до автостоянок МТК"Калинівський ринок"що дасть змогу збільшити машино потік в данному напрямі.
2-  Розробити нумерацію рядів і секторів ринку, таким чином щоб кожен ряд мав свій колір(відповідно контейнера та магазини мають бути перекрашені) а сектор назви які легко запамятовуються(за прикладом ринку 7-кілометр), це дасть змогу відвідувачам вільно орієнтуватися на ринку.
3-  забезпечити вільних прохід в рядах , тобто там мають вільно розійтися зустрічні потоки людей, для цього необхідно не менше 2 метрів, на даний момент в деяких місцях ця відстани складае 50 сантеметрів, що не припустиму, і може спричинити людські жертви в єкстринних ситуаціях, як наприклад пожежа!

Євген

 • Гість
Цитувати
     1-1заборонити зупинку міських маршрутних автобусів на проїзжій частині вул.Калинівської  і створити для цих цілей спеціальну площадку міні автостанцію. що значно розвантажить підїзд з вул Калинівської

Не ускладнюйте задачу.

При в"їзді  на ринок від вул. Московської Олімпіади (тобто коли люди висаджуються, приїзжджаючи на ринок) треба заборонити зупинку і стоянку іншого, приватного транспорту на проїжджій частині. От вам і ціла смуга для маршрутних автобусів і звільниться.

А автобусам дозволити зупинятися тільки вздовж тротуару, а не поперек дороги. Місця повинно для цього вистачити, якщо не буде приватних авто.

А виїзд з ринку по вул Калинівській у бік Московкої олімпіади звільнити можливо, якщо використовувати площадку, яка є вже справа проїжджої частини (зупинка біля туалетів).

В принципі, там частина маршруток і стоїть. Можна переселити туди і решту: 35, 32 і т.д.

Максим 25.10.2011

 • Гість
В першу чергу, треба побудувати захисну дамбу вздовж р. Прут, щоб не повторювалося лихо 2008 року. На розвиток міста знайшли 10млн. гривень, а щоб захистити людей від подібних ситуацій - грошей немає.

Гість

 • Гість
Добрий день! Прошу внести зміни в розпорядок роботи калинівського ринку, а саме, зробити вихідним днем неділю, а робочим понеділок.
Як альтернатива для підприємнців, продовжити термін роботи ринку, наприклад до 16.00 або 17.00 години. Дякую!