Автор Тема: Питання комунального господарства  (Прочитано 24583 раз)

Nikolas

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
"лежачі поліцаї"
« Reply #15 : 05.12.2009, 00:13:48 »
Міжбудинковий проїзд по Червоноармійскій 59-А 02-12-2009 було перегороджено асфальтовими підсипками ("ініціативна" група називає їх лежачими поліцеськими) Я звернувся у відділ транспорту, зв'язку та енергетики з проханням встановити законність дій по захаращенню проїзду. Відповідь ,"гідна" наших чиновників, була щось на зразок "а що ми можемо зробити". Невже наша влада настільки "безвладна", що кожен маразматик може створити ініціативну групу і прегородити вул.Головну ? І ніяких санкцій ! До речі, біля нового будинку, що поруч з магазином "Діана" асфальтували проїзд, а потім тими ж силами споганили і нашу дорогу. Хтось понесе відповідальність, чи ми живемо при анархії ? Ініціатор (найактивніший) по "укладанню поліцаїв мені відома.

мешканець МІСТА

• Гість
 Чому коли дзвониш до ЖРЕП №5 з питання відлову безпритульних тварин у дворі будинку 172 та 174 по вул. Червоноармійській , а також прилеглої території вул Алматинської  відповідають заявка прийнята чекайте.  Питання: скільки треба це розглядати для прийнятя рішення? Чи треба знову чикати доки  когось покусають, а тепер ці безпритульні почали ховаються підїздами та пілвалами . Я кий віхід з ціеї ситуяції , також вважаю що я не поодинокий з таким питанням у нашому місті . Дякую за відповідь.

Яна

• Гість
З приводу собак, то їх кругом вистачає.
На Дубінській 8 (Шухевича) де стоянка, газкомплектприлад, ринок Рейтинг постійно вибігають на людей та автомобілі, в сутінках страшно пройти.
Недавно бачила як біля гастороному, що біля готелю "Буковина" зграя собак порвала кота.
На Кобилянській можна побачити як вони задовольняють свої потреби.
Пора реагувати місцевій владі на цю проблему.
П.С. Навіть Лайма Вайкуле звернула увагу на ниших бродячих собак.         

З новин

• Гість
Зграя бездомних псів загризла оператора УТ-1 (прибрати пробіли після кожної /)
http:/ / kiev.pravda.com.ua/ news/ 4b38776ab7411

concerned

• Гість
Водоканалу
« Reply #19 : 03.02.2010, 20:44:06 »
На Гайдара біля центральної алеї парку вже 3 тижні біжить потічок через дорогу. В сильні морози біля нього прямо на дорозі намерзли великі пагорби, було по декілька дтп щодня. Асфальтове покриття псується
На тій самій вулиці біля мисливського магазину щось тече завжди, і навпроти ресторана Дельта вже ціле озерце біля каналізаційного люка.
Коли це все буде відремонтовано?

Jully

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
Водоканал
« Reply #20 : 08.02.2010, 23:25:36 »
Доброго дня!
  Вот уж не знаю за что сначала спасибо водоканалу сказать: "за оперативность" (неделю без воды) или за то, что посреди нашего переулка (первый Рогатинский) яму выкопали, а закопать не удосужились. Раньше к дому можно было заехать или по Бережанской-Золочевской или по Рогатинской. Заезд с Золочевской перекопан, а на Рогатинскую остался заезд только с Чернышевского и тот возможен пока не раскатали подъем. Скорая помощь до нашей улицы может просто не доехать.
  На Новосибирской уже больше 5 лет каждую зиму течет вода и намерзает лед, через который иногда невозможно проехать. Я плачу за воду по счетчику, и не надо говорить, что тариф маленький. ЗА ЧТО Я ПЛАЧУ? Почему каждая зима - это катастрофа !??
  И почему, если я не заплачу, то мне воду перекроют, А ЕСЛИ ВОДОКАНАЛ СВОИ ОБЯЗАННОСТИ НЕ ВЫПОЛНЯЕТ ТО ОН БЕЗНАКАЗАН??! Есть на него управа в этом городе, который претендует на самые комфортные условия проживания в Украине?
  Интересно, чиновники этот форум читают? Хоть какая-то реакция на сообщения возможна?

Костянтин

• Гість
Вгадайте з двох разів куди ходять справляти нужду (велику та/або малу) чергові міліціянти біля будинку румунського консульства на вул.Шкільній, 16, які чергують там цілу добу. Я кожного разу отримую правильну відповідь, коли вихожу на балкон квартири з тильної сторони свого будинку.   

Ирина

• Гість
Вопрос первый
Бродячие собаки - кажется что в нашем городе их количество невероятно увеличивается, возле дома № 40 по улице Комарова постоянно бегает стая из 5-6 мелких собак и периодически к ним добавляется 3-4 крупных собаки,  возле 11-й школы ситуация не лучше. Когда выхожу гулять со своей собакой приходится отбиваться от  стаи неконтролируемых животных. Что удивляет то что на территории садика возле Красноармейской 87А живет огромная собака, которую даже не привязывают, она преспокойно разгуливает по территории и справляет нужду в песочнице.

Вопрос второй
уборка снега. Предпринимателей и владельцев офисов обязали убирать  соседнюю с офисом территорию, при этом предприниматели  коммунальные платежи платят и налоги тоже. Работники  ЖБК и так постоянно пользуются тем что большую часть тротуара убирает наша уборщица, которая получает почасовую оплату за свой труд, так еще и надо закупить  лопаты чтоб было чем тротуары чистить? Наш офис находится на Котляревского рядом с офисом на дороге гора снега - кто эти горы убирать будет? Снег с крыши поскидывали на тротуар,  чтоб его убрать бригада рабочих нужна. После того как я задала вопрос работнику  Шевченковской райрады - куда  нам убирать снег  если дорога рядом  представляет снежные завалы? - мне предложили снег вывезти, естественно за свой счет. Никто не против помочь городу справиться с проблемой,  но нам не только снег убирать надо, а еще и свою работу делать.

Олег

• Гість
Вгадайте з двох разів куди ходять справляти нужду (велику та/або малу) чергові міліціянти біля будинку румунського консульства на вул.Шкільній, 16, які чергують там цілу добу. Я кожного разу отримую правильну відповідь, коли вихожу на балкон квартири з тильної сторони свого будинку.   
Викладай фото.

TK

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
А вы конкретно, по фамилиям обращайтесь к этим чиновникам. Тогда им лично отсылают и контролируют ответ.

Jully

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
    • Email
В какую службу можно обратиться с просьбой ещё раз прочистить от раскисшего снега улицы прилегающие к Бережанской - Сокольская, Рогатинская, Золочевская. Очень сложно добираться до дома:пешком - ноги промокают, машина буксует (спасибо прохожим - выталкивают).

Чернівчанин

• Гість
Скільки ще доведеться терпіти масове сміттєзвалище в лісопосадці між вул. Залозецького та Буковинською? Власників кіоску слід притягнути до відповідальності.

Dima

• Гість
Шановний ВТВ ДЖКГ,
1) Хто повинен прибирати Шухевича (Дубінську) біля ринку "Рейтинг"? Хто повинен контролювати чи там прибирається і чому цього не робиться?
Пил, пляшки від автомобільних мастил та інших засобів, упаковки від товарів придбаних на ринку, стаканчики одноразові, недопалки, шкурки від бананів та інші сліди діяльності покупців і підприємців цього ринку згортаються на протилежну сторону вулиці (тротуар) і там лежить круглий рік, таке саме та інше перекидається через паркан на територію де був продуктовий ринок.
2) Чому ніхто не наведе лад із паркуванням транспорту на цій вулиці? Паркуються не на платній парковці біля заправки, а чуть не по всій вулиці.
Якщо цим жлобам покупцям (багато з яких на доволі недешевих іномарках) шкода заплатити кілька гривень за парковку, зробіть їм платну парковку по всій вул. Шухевича, але так, щоб вище ринку ця парковка була в три рази дорожча ніж та, що перед ринком (біля заправки).
Може тоді вони не будуть ставати машини у мешканців вулиці перед воротами і на тротуарах, заважаючи руху пішоходів.

П.С. по Дубінській.
Тротуар і так вузенький, йдеш зранку на тролейбусну зупинку в сторону Майдану, біля тротуару впритул, а то і з заїздом на тротуар припарковані машини (на три номери будинків вище ринку), назустріч студенти, працівники інституту термоелектрики і т.д. не розминешся - з тротуару неможливо зійти.
В машинах сидять пасажири жують бутерброди - сміття на тротуар, так ніби це ярмарок на окраїні якогось села.               

Huba-buba

• Гість
 На провулку Красноїльському уже два роки (!!!) лише дві дірки від каналізаційних люків. Отвори позаростали травою, кожного дня ходимо та потерпаємо кожен за свою дитину, щоби не дай Боже, не сталося біди .
 Крім того, на перехресті вищезазначеного провулку з вул. Кармелюка, ви ж бо, мабуть, знаєте, який кошмар там твориться - суцільний потік авто, фур, маршруток... ніхто не пропустить ніколи, часто бувають стопори на дорозі. Одним словом, переходити дорогу в цьому місці дуже небезпечно навіть дорослим, не говорючи вже про дітей. Та що там говорить! Підлітка страшно пустити до магазину!
 На цьому перехресті просто необхідний принаймі пішоходний перехід, та й світлофор не завадив би...
 Така ж ситуація в районі філіалу двадцятої школи для учнів 1-4 класів, що на вул. Авангардній навпроти військової частини. Там однозначно потрібні світлофор і розмітка дороги.
 Та й в загалі цей житловий район дуже депресивний, хоча знаходиться в 15 хвилинах ходу від центру міста. Я вважаю - і це не лише моя думка - що район вулиць Миру - Авангардной та Кармелюка до перетину вул. Нововінницької - являється ганьбою для Чернівецької мерії.
 Ви б спробували відвести дитину в дистадок в міжсезоння, в період дощів та відлиги!!! Там страшне що робиться!!! Добре, що кирзаки останнім часом набирають модних тенденцій :-\

Сергей

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
    • Email
Залишайте тут свої повідомлення та пропозиції з питань комунального господарства

Адміністрація форуму

На вулиці Головній, в будинку 248 напруга на даний час становить 183 вольта, як і хто може мені з цим допомогти. Будинок відноситься до міста, за світло ми сплачуємо в бюджет міста, а напругу отримуємо з Глибоки. На нашу лінію підключають дома з "Царського села", і з кожним роком напруга знижується. Світильники денного світла не вмикаються, мікрохвильова піч не гріє, лампочки світять тускно. Допоможіть будь ласка вирішити це питання. Дякую.

29/07/2010 Напруга в мережі 186. Чекаю на адекватну відповідь.

30/07/2010 Напруга в мережі 179. Чекаю на відповідь.
« Останнє редагування: 30.07.2010, 22:03:49 від Сергей »