Автор Тема: Питання комунального господарства  (Прочитано 24619 раз)

webmaster

• Адміністратор
  • Користувач
    • Перегляд профілю
    • Email
Залишайте тут свої повідомлення та пропозиції з питань комунального господарства

Адміністрація форуму

Онотолій

• Гість
На ринку Рейтинг (вул. Дубінська) і вище на "Газкомплектприлад" сторожа пригудовують собак, які бігають вулицею і проявляють агресію до перехожих, боязно часом проходити поруч, особливо коли з дитиною йду.
Нехай любителі цих собак забирають їх до дому, або десь поприв*язують, дайте наганяй директорам цих ринків     

Мама рідна

• Гість
А срач який на Дубінській (в районі тих ринків), на тротуарах скоро сміття  по коліна буде, пляшки, окурки, використаний посуд одноразовий, пакетики, просто пилюка купами, за все літо ніразу не бачив щоб його прибирали, біля входу в ринок Форнетті і ще щось подібне продають, тамже їдять і смітять, автомобілів тьма вздовж обох боків дороги, думаю це самий грязний ринок із тих що в центрі міста, невже не можна заставити ринок прибирати або ж вигнати цей смітник на околицю, в кінці кінців є ж якісь санітарні правила, чи це нормально - готувати, продавати і споживати їжу в таких умовах, а нам (мешканцям вулиці) ходити по коліна в смітті і ковтати пилюку

Мама рідна

• Гість
Залишайте тут свої повідомлення та пропозиції з питань комунального господарства
Адміністрація форуму

А відповіді на повідомлення і пропозиції будуть?

Ola

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Доброго дня! Наскільки мені відомо, згідно постанови Кабінету Міністрів, встановлювати автономне опалення в Україні заборонено. Хочу довести до вашого відома, що наші сусіди на вул. Руській, 263/41 днями встановили собі автономне опалення.Скажіть,хто дав їм дозвіл на це?Чи,може,це самовільно зроблено? Просимо вас розібратися в ситуації.

Сват

• Гість
Відповідей ніхто не пише, тут самообслуговування  ;)

snispex

• Гість
Питання:
Як буде українською слово "сєтєвікі"?
Мережники?

Zotrurb

• Гість
Питання: а навіщо? Якщо треба, то можна сказати "користувачі" чи щось таке

Unlance

• Гість
Доброго часу доби.
Хотів задати таке питання - чому на форумі не активізована функція прикріплення аватарів фотографій до профілю користувача?
Та чи можна це виправити?

webmaster

• Адміністратор
  • Користувач
    • Перегляд профілю
    • Email
Доброго часу доби.
Хотів задати таке питання - чому на форумі не активізована функція прикріплення аватарів фотографій до профілю користувача?
Та чи можна це виправити?
Після реєстрації на сайті всі ці функції доступні.

Toosque

• Гість
Пане Аїде, пропозиція: зробити ще один розділ "адміністративні питання", куди можна заносити думки до можернізації як форуму, так і взагалі, порталу. Та це питання перенести туди.

Питання: розкажіть, як дивиться. Може, разом подивимось. Хоча я такий майстер, що можу чогось "накрутити", що нічого працювати не буде - робота в мене - ломати

webmaster

• Адміністратор
  • Користувач
    • Перегляд профілю
    • Email
Пане Аїде, пропозиція: зробити ще один розділ "адміністративні питання", куди можна заносити думки до можернізації як форуму, так і взагалі, порталу. Та це питання перенести туди.

Питання: розкажіть, як дивиться. Може, разом подивимось. Хоча я такий майстер, що можу чогось "накрутити", що нічого працювати не буде - робота в мене - ломати
У "Загальному розділі" створено тему "Пропозиції щодо роботи порталу" висловлюйте будь-ласка там свої пропозиції, відгуки, претензії щодо роботи форуму.
« Останнє редагування: 16.10.2009, 14:36:07 від webmaster »

Василь Іванович

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
Обіцяли повернути недільний маршрут 43 автобуса на Бережанській!!! 18.10.09р. він не курсовав! З настанням зими дуже важко ходити по тих сходах до тролейбуса!

МКП "МЦОПП"

• Гість
Перевізник попереджений щодо виконання переваезень пасажирів на маршруті № 43. У випадку зриву рейсів у вихідні дні - з ним буде розірвана угода перевезення на даному маршруті.

BeDiunc

• Гість
в мене питання лише частково стосується теми, чи змінюються призвища мужского роду у родовому відмінку ?
якщо я не помиляюсь: мужскі змінюються , а жіночі ні ?