Останні повідомлення

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 10
11
У 1993 році рішенням міської ради мені було надано ділянку для здійснення прибудови до мого будинку (є рішення і план ділянки). Ця надана ділянка безпосередньо межує з моєю основною ділянкою.
1) Чи вважається надана ділянка такою, що закріплена за моїм домоволодінням, якщо рішення міської ради про надання ділянки не скасоване?
2) Чи можу я приватизувати цю ділянку разом з основною, якщо будівництво не здійснене, але ділянкою я користуюсь уже більше 15 років? Загальна площа обох ділянок 0,06 га.
12
не знаю в який розділ відправляти)
Згідно правил "Тимчасових правил благоустрою м. Чернівці":

"11.31. Паркування транспорту на внутрішньоквартальних проїздах, що заважає проїзду спеціальних машин швидкоїдопомоги, пожежних, прибиральної та аварійної техніки, а також влаштування постійних стоянок приватного та службового транспорту на прибудинкових територіях і територіях, прилеглих до колективних гаражів, автостоянок тощо."
Мене зацікавило питання - Так як в центральній частини міста не має достатньо стоянок чи гаражів, чи можу я утримувати власне авто у внутрішньому дворі багатоквартирного будинку в центральній частині міста.

Чи існує документ про зберігання авто  у внутрішньому дворі в центральній частині міста не заважаючи проїзду спецмашин ?
13
Добрий день.
Згідно правил "Тимчасових правил благоустрою м. Чернівці":

"11.31. Паркування транспорту на внутрішньоквартальних проїздах, що заважає проїзду спеціальних машин швидкоїдопомоги, пожежних, прибиральної та аварійної техніки, а також влаштування постійних стоянок приватного та службового транспорту на прибудинкових територіях і територіях, прилеглих до колективних гаражів, автостоянок тощо."

ніхто так і не відповідає тут(((((((
14
Актуальні проблеми міста / Реклама алкоголю!
« Остання відповідь від Алиса 14.05.2012, 19:16:54 »
Чому в нашому місті ніхто не слідкує за виконанням ст. 22, п. 3 закону Украни "Про рекламу"? В самому центрі міста, навпроти школи № 5, рекламують пиво навіть після неодноразових штрафів.
Що зробити, аби на це звернули увагу?
15
Загальний розділ / Податок на житло
« Остання відповідь від agv2009 20.04.2012, 16:40:15 »

Я в шоці від нового місцевого податку.
Бачу дві проблеми:
1) Всі об'єднаються і не будуть платити. Усіх не посадять.
2) Як будуть чинити з тими, що живуть у палацах, які не зареєстровані у БТІ?
16

Перекрёсток Русской , Фастовской. Поворот вниз на Винниченка если ехать со стороны гравитона.
Светофор поставлен не на самом перекрёстке, а немного ранее. Соответственно даже если проезжаете на зелёный свет, далее для повороты Вы пропускаете встречный транспорт. В это время загорается жёлтый . Соответственно Вы въезжаете на перекрёсток уже на жёлтый. Но Вы этого не знаете, так как Вы светофор проехали ранее на зелёный и пытаетесь закончить манёвр.
Как только Вы поворачивает, Вас сразу останавливают заробитчане в форме ГАИ. Цена вопроса поговаривают 150 грн. Заработки ведутся каждодневно.
17
Напередодні нового року заходив до Пенсійного фонду, той що на Головній 245. Та побачив вражаючу картину – п’яний вахтер спав поклавши ноги на стіл.

До речі, це не перший раз коли я бачу цього вахтера п’яним, а бувало ще і співробітників цього закладу – державних службовців напідпитку.

Коли припиниться це п’янство у робочий час в цій ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ по Головній 245???    
18
Плаванье - один из самых здоровых видов спорта. Черновцы - единственный обл центр без бассейна! Неужели за столько лет нельзя было отремонтировать и запустить "Буковину", не говоря уже о строительстве нового крытого? Наши детки вместо того, чтобы пить пиво и курить, безцельно шатаясь по улице, могли бы заниматься спортом! Никто не в курсе, есть какие-либо сдвиги в этом направлении?
19
Шановні депутати, зверніть увагу на ту обставину, що в парку, прилеглому
до аеропорту, немає жоднісінької лавочки, це ж якись абсурд...
 Кому належить ця паркова зона, аеропорту, чи місту, незрозуміло
 Зробіть щось будь ласка, виділіть трохи кошту на окультурення території
аеропортського парку, адже це прекрасне місце, але не для людей.
У нас чомусь все - не для людей, простих обивателів, для кого угодно,
лише не для простого люду.
 Зрозуміло, ті що піднялися, не відпочивають у парках на лавочках,
а для пєнсіонеров чи мам з немовлятами це можливо єдиний спосіб
відпочинку.
 Депутати, ви ж наші обранці, тож не будьте байдужими
 Якщо це територія аеропорту, так зобовяжіть їх окультурити цей парк,
зробити його придатним для відпочинку, придумайте щось як їх заставити
  Дуже будемо вам за це вдячні
       Прості люди.
 :(
20
Это фан-форум Власюка?
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 10