Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 ... 10
1
Загальний розділ / врятуємо мешканців від собак
« Остання відповідь від melnyk 17.08.2015, 13:50:49 »
Я так розумію, що форум не працює, оскільки останні повідомлення датовані 2012 р. І все ж хочу підняти досить важливу для міста тему. Маю на увазі бродячих собак. Я думаю, що впору засновувати громадську організацію для захисту мешканців від бродячих собак, оскільки їх кількість значно зросла і вже є немало випадків їх нападу на людей. При цьому активність захисників тварин є майже фанатичною, а решта мешканців, яких переважна більшість- пасивна
Звернення до влади є недоцільними так як вона безсила і показує пальцем на захисників тварин. Зусилля ж організації, що виграла грант, що мав би забезпечити стерилізацію собак недостатні, а кошти часом тратяться на обєкти, типу місце для вигулу собак, який за сприяння секретаря міської ради, споруджений у парку Жовтневому і на якому здійснюють вигул буквально декілька власників собак, а решта все одно вигулю є їх там де прогулюються інші мешканці або в нижній частині парку. До речі, цей майданчик споруджений на стежині здоровя, хоча його можна було б розмістити в нижній частині парку.
Запрошую небайдужих висловитися та можливо заставити владу захистити нас від бродячих собак. До речі, собаки які були кліпсовані, також можуть нападати на мешканців, в чому я недавно пересвідчився особисто і залишився з порваною штаниною, на щастя ногу не прокусила.
А.П.Мельник
2
Вже більше місяця кінець вул. С.-Щедріна (в районі 38 будинку) завалений сміттям (обрізки дерев та інше побутове сміття) там де раніше про'їзжали дві машини зараз ледве може проїхати одна. Стихійне сміттєзвалище створене на місті де розташовані баки для сміття, таке враження, що комунальники замість вивезення сміття утворили таке собі міні сміттєзвалище. Чи можуть комунальні служби зарадити цьому безладу? Чи комунальні платежі сплачуються невідомо за що? І це напередодні виборів мера...
3
Коли, нарешті, начальник Центру по нарахуванню та здійсненню соцвиплат Департаменту праці та соцзахисту Чернівецької ОДА Власюк поверне кошти до Державного бюджету – посадовий оклад, премії, надбавки, доплати, матеріальні допомоги, які були йому виплачені за незаконне обіймання посади заступника начальника ГУ  праці від 17.11.2008?
І хто за це незаконне призначення Власюка буде нести відповідальність?4
Тут починаємо люстрацію злодюжок, хабарників та корупціонерів Департаменту праці та соцзахисту населення Чернівецької облдержадміністрації та його структурних підрозділів.
5
Актуальні проблеми міста / Бездіяльність водоканалу
« Остання відповідь від Ігор 03.10.2012, 14:06:32 »
Чому вже три місяці поспіль не ліквідовують виток на вулиці Бородинській коло будинку 14 в районі вулиці Красноїльської.Я телефонував  в диспетчерську водоканалу неодноразово - на що отримував відповідь передзвонити в службу виконання - де ніхто жодного разу не брав слухавку.Дорогу по вулиці Красноїльській вже розмило.Яким чином боротися із бездіяльністю водоканалу?
6
Ага, звітують і садочки, і школи ( у нас тільки одна приватна школа). Але тут дуже цікава бухгалтерія: гроші, швидше всього, виділялись, але закуповувались ліжечка  по безналу. А вас усіх, як котят, розводять, демонструючи вам ліжечка, на які ви здавали гроші, а ліжка закупила держава.
А Малишевська,кажуть, у ноги Михайлішину падала, щоби її не вигнали. Допоки будете вибирати таких мерів, доти порядку в жодній галузі  міського господарства не буде.
7
Не треба рівняти школу і садок. Він у нас ще державний ,а не приватний . І  збирання коштів з батьків повинно бути в розумних межах. А написав на цьому сайті  в звязку з тим ,що садок підпорядковується міській раді. І за кожне фінансування цього садка міська рада отримує звіт на що саме були витрачені кошти.
8
Ой, ви таки геть наївний. Це ще тільки садочок, попереду - школа. І нічого ніхто вам пояснювати не буде, бо наше управління освіти - відьомське кодло. Якщо попередній начальник облуоно ще якось намагався вплинути на ситуацію, але нічого зробити не міг, бо всі вони були під прикриттям мера, то Бауер і не намагається (рильце в пушку).
Беруть від батьків і ділять : частину - на заклад, частину - собі, частину-начальству.
9
Цього року віддав свою дитину в ДНЗ-53.  Мене цікавить чи виділялось фінансування саме на цей садок на протязі травня -червня 2012р. Якщо так то куди мали бути спрямовані ці кошти. Спонсорська допомога -300 грн,на ліжко -400 грн, щей на ремонти туалета треба здати  650 грн .Ці всі суми має здати кожний батько . Це дуже велика сума.  Про це я ще тиждень тому писав на форумі міського управління освіти ,але досі відповіді не має. Прошу надати відповідь мені з приводу цього питання.
10
Іпотечне кредитування / Іпотечне кредитування
« Остання відповідь від webmaster 09.07.2012, 17:53:51 »
Залишайте свої повідомлення
Сторінок: [1] 2 3 ... 10