Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Koment

Сторінок: [1] 2
1
Чому б не збільшити кількість державних реєстраторів, які працюють у відділі державної реєстрації? Їх там явно не вистачає, окрім того в п'ятницю не приймають. Потрібно щось робити щоб позбутись тих постійних черг в тісних коридорах.

2
Проста пропозиція - наведіть лад із бездомними тваринами, собак по місту вештається повно (просто середньовіччя якесь).
Дайте вказівку з цього приводу директорам ринків, власникам автостоянок, будівельних майданчиків і всіх інших місць скупчення тварин. Якщо вони сприяють розмноженню і перебуванню таких тварин на належних ім територіях, то нехай забезпечать такі умови,  які повністтю виключали б безконтрольне вештання собак прилеглими вулицями і дворами з чіплянням до перехожих.
П.С. Якщо можна Почніть з ринку Рейтинг, газкомплектприладу на Дубінській   

3
1. такое впечатление что с последними морозами ушли в спячку не только медведи.... на дорогах бардак. После последних 3 дней езды по обледенелых дорогах можно выступать в любых гонках без подготовки. ...
А навіщо прибирати сніг, прийде весна - сам розтане.
А якщо без жартів, то місто дуже брудне і запилючене з весни і по осінь, а в зимній період - самі бачите.
Це навіть не рівень Чеського чи Польського села       

4
Чому 39 так повільно плететься і довго стоїть на зупинках, 5 тролейбус його встигає наздогнати і далеко перегнати?

6
Хе-х! По першому згідний 100-відсотково! Більше того: ми, навіть, цих прав на володіння містом їм не надавали...

А по-другому, - за "не соблюдение своих обязанностей" нажитись не можливо...
Чому не можливо? Закриваються очі на певні речі за відповідну стимуляцію, от і все. Але думаю це не до цієї теми... 

7
БО гадаю, треба мати план "А". План "Б" - як хочу так і саджаю - не годиться...
План "Б" теж не виконується, або він такий - не хочу і не саджаю.

8
Оскільки на дворі спека...

Навіщо дозволяти розташування так званих літніх майданчиків на тротуарах по вул. Кобилянській. Звісно вулиця пішохідна і можна йти по самій вулиці, тобто по самій спеці, а на затінених будинками тротуарах стоятимуть літні майданчики всяких барів, які і так прикриті парасолями і тентами. Якщо ці майданчики дуже потрібні, чому їх не розташувати в центрі вулиці? Чому мешканці позбавлені можливості ходити затіненими тротуарами?

І ще, чому б не зобов'язати власників усіляких великих торгових центрів та інших великих господарських будов (при здачі в експлуатацію, передачі землі в оренду тощо) насаджувати дерева вздовж прилеглих тротуарів, стоянок, парковок.         

9
Зауважте, ніхто від влади (ради, департаменту, відділу і т.д.) нічого не написав, хоча б формально, ну типу планується до 2050 року відкрити притулок, або дано доручення службам вивчити питання, здійснити та вжити…

10
Давайте для начала поймем чего хочет наше общество.  ...
Вам в журналисты однозначно!!!

11
От чому б із компетентних (УЖКГ чи хто там)тут  не написати що вже робиться для вирішення проблеми?
Думається мені, що міській владі потрібно щось до референдуму робити, землю надавати під приют і починати його будувати, інакше все це затягнеться на невизначений період.

12
Если Вас всё раздражает - поселитесь на необитаемом острове.

Совість (скромно назвались але зі смаком) любите песиків з вулиці, відчуваєте відповідальність за них,
на здоров'я, забирайте їх до себе в квартиру чи на острів, Вам видніше.
Чи все ж таки Ви вважаєте, що собаки повинні жити в місті самі по собі де і як захочуть, а людям
слід на острів перебратись.

п.с. Хай утримують з мешканців міста по гривні на приют, а з власників собак можна напевне і більше утримувати, як з джерела ризику потрапляння в подальшому собаки на вулицю.       

13
Навіть не думав що з пилом ця зараза розноситься.
Кілька днів тому спостерігав на Проспекті (навпроти зупинки "тролейбусне депо") таку картину: йдуть дві мами з колясками а кругом них бігає та плутається по під ноги зо п'ять - шість вуличних собак, одна із мам врешті цих собак повідганяла.
Ці собаки агресії не проявляли, проте заважали нормальному руху пішоходів по тротуару.
Якось неприємно коли за тобою під час прогулянки в центрі міста волочиться зграя бездомних псів.

Ось на стоянці біля газкомплектприладу по вул. Дубінській, 8 "добрі" люди дають можливість розмножуватись та бігати вулицею дворнягам.
Жаль ніхто цією проблемою не займеться, напевне дійсно хочуть щоб мешканці труїли дворняг (спільними зусиллями, як любить казати один міський голова).         

14
Это скорее не рабочие места, это зарплатные места

15
Толока це добре, але ж потрібно систематично прибирати, поливалки їздити повинні. А то у нашому місті, як у найзанедбанішому райцентрі - хмари пилу і повно сміття. З роботи до дому пішки пройдешся чорні штани стають сірими.
І якщо вже в нас у місті влада планує все на толоках робити, то хай жене на ті толоки керівництво ринків разом з підприємцями ринків таких як "Рейтинг" по Дубінській, срач вони по вулиці біля ринку розводити вміють то хай прибирають за собою та своїми покупцями, і якщо згрібають купи сміття і пилу вздовж тротуару то потрібно його вивозити, а не залишати та утрамбовувати там же навіки вічні.

П.С. А за рогом Шевченківська районна рада і біля неї навіть стенд на якому щось про про їх роботу в плані екології, чистоти, ліквідації стихійних звалищ, як кажуть "далеко ходити не потрібно".
І нащо нам в нашому "супермегаполісі" такі районні ради? Краще б утримували більше двірників. 

Сторінок: [1] 2