Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Голос

Сторінок: [1]
1
Сьогодні прийшов новий директор водоканалу та відразу почав наводити «порядки». Раніше можливо було замовити послугу «повірка» (70 -80 грн.) у спеціалізованої організації, яка включає в себе  зняття пломби, лічильника, повірка та встановлення і опломбування. До цього та після цього мешканцю непотрібно було нікуди ходити та він мав справу з однією людиною. Зараз пломбу знімає водоканал після цього замовляйте послугу зняти повірити та встановити лічильник після повірки та на закінчення знову викликаєте водоканал. СТАЛО ДУЖЕ "ЗРУЧНО"!   :(
Це ще не все, представник водоканалу може Вам запропонувати зняти  та повірити лічильник за 90грн. заплативши йому в «карман» :o  ( якими він мабуть ділиться з керівництвом а може це йому бонус за низку зарплатню, не знаю вирішуйте самі ),  у будь - якому  випадку ця сума більша за ту що брали комерційні структури за комплекс послуг.
Отож чекаємо на Вашу відповідь керманичі міста. Чому водоканал монополізує послуги та переводить кошти до «тіньового» сектору з яких комерційні структури сплачували податки, при цьому гроші бере більші, ну а на рахунок податків і так все ясно.
P.S. Повірка лічильника в будь-якому випадку буде за кошти споживача. Існує два варіанта: платити відразу організації, яка здійснює повірку або включити ці витрати в тариф.

2
Повірка лічильника в будь-якому випадку буде за кошти споживача. Існує два варіанта: платити відразу організації, яка здійснює повірку або включити ці витрати в тариф.
Сьогодні прийшов новий директор водоканалу та відразу почав наводити «порядки». Раніше можливо було замовити послугу «повірка» (70 -80 грн.) у спеціалізованої організації, яка включає в себе  зняття пломби, лічильника, повірка та встановлення і опломбування. До цього та після цього мешканцю непотрібно було нікуди ходити та він мав справу з однією людиною. Зараз пломбу знімає водоканал після цього замовляйте послугу зняти повірити та встановити лічильник після повірки та на закінчення знову викликаєте водоканал. СТАЛО ДУЖЕ ЗРУЧНО! :(
Це ще не все, представник водоканалу може Вам запропонувати зняти  та повірити лічильник за 90грн. заплативши йому в «карман»  :o( якими він мабуть ділиться з керівництвом а може це йому бонус за низку зарплатню, не знаю вирішуйте самі :-\),  у будь - якому  випадку ця сума більша за ту що брали комерційні структури за комплекс послуг.
Отож чекаємо на Вашу відповідь керманичі міста. Чому водоканал монополізує послуги та переводить кошти до «тіньового» сектору з яких комерційні структури сплачували податки, при цьому гроші бере більші, ну а на рахунок податків і так все ясно.

Сторінок: [1]