Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Koment

Сторінок: [1]
1
Чому б не збільшити кількість державних реєстраторів, які працюють у відділі державної реєстрації? Їх там явно не вистачає, окрім того в п'ятницю не приймають. Потрібно щось робити щоб позбутись тих постійних черг в тісних коридорах.

2
Оскільки на дворі спека...

Навіщо дозволяти розташування так званих літніх майданчиків на тротуарах по вул. Кобилянській. Звісно вулиця пішохідна і можна йти по самій вулиці, тобто по самій спеці, а на затінених будинками тротуарах стоятимуть літні майданчики всяких барів, які і так прикриті парасолями і тентами. Якщо ці майданчики дуже потрібні, чому їх не розташувати в центрі вулиці? Чому мешканці позбавлені можливості ходити затіненими тротуарами?

І ще, чому б не зобов'язати власників усіляких великих торгових центрів та інших великих господарських будов (при здачі в експлуатацію, передачі землі в оренду тощо) насаджувати дерева вздовж прилеглих тротуарів, стоянок, парковок.         

3
Толока це добре, але ж потрібно систематично прибирати, поливалки їздити повинні. А то у нашому місті, як у найзанедбанішому райцентрі - хмари пилу і повно сміття. З роботи до дому пішки пройдешся чорні штани стають сірими.
І якщо вже в нас у місті влада планує все на толоках робити, то хай жене на ті толоки керівництво ринків разом з підприємцями ринків таких як "Рейтинг" по Дубінській, срач вони по вулиці біля ринку розводити вміють то хай прибирають за собою та своїми покупцями, і якщо згрібають купи сміття і пилу вздовж тротуару то потрібно його вивозити, а не залишати та утрамбовувати там же навіки вічні.

П.С. А за рогом Шевченківська районна рада і біля неї навіть стенд на якому щось про про їх роботу в плані екології, чистоти, ліквідації стихійних звалищ, як кажуть "далеко ходити не потрібно".
І нащо нам в нашому "супермегаполісі" такі районні ради? Краще б утримували більше двірників. 

4
Коли у нас наведуть лад із бездоглядними собаками, що вештаються містом і не на околицях, а в центрі. Так, по вул. Головній, у дворі, що за гастрономом (ліворуч готелю Буковина) досить агресивні середніх розмірів, штук шість-сім, вибігають на проїзджу частину, гавкають на автомобілі і на людей. Канівська - Алма-Атинська теж бігають.
Біля ринку "Рейтинг", газкомплектприлад по вул. Дубінській, 8,  так само чотири - п'ять штук, агресивні, вгодовані, їх там напевне власники стоянки відгодовують, то нехай би вже поприв'язували, чи позабирали собі до хати.
Чому людина повинна боятись пройти вулицею? Чому дозволяють розводити собак по Дубінській (Шухевича), 8 стоянка - це ж орендована у міської громади земля? Як боротись із цим явищем, писати по кожній собаці заяву міському голові? Невже у нас немає служби, яка самостійно повинна їх виявляти і відловлювати?           

       

Сторінок: [1]