Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - agv2009

Сторінок: [1]
1
Ага, звітують і садочки, і школи ( у нас тільки одна приватна школа). Але тут дуже цікава бухгалтерія: гроші, швидше всього, виділялись, але закуповувались ліжечка  по безналу. А вас усіх, як котят, розводять, демонструючи вам ліжечка, на які ви здавали гроші, а ліжка закупила держава.
А Малишевська,кажуть, у ноги Михайлішину падала, щоби її не вигнали. Допоки будете вибирати таких мерів, доти порядку в жодній галузі  міського господарства не буде.

2
Ой, ви таки геть наївний. Це ще тільки садочок, попереду - школа. І нічого ніхто вам пояснювати не буде, бо наше управління освіти - відьомське кодло. Якщо попередній начальник облуоно ще якось намагався вплинути на ситуацію, але нічого зробити не міг, бо всі вони були під прикриттям мера, то Бауер і не намагається (рильце в пушку).
Беруть від батьків і ділять : частину - на заклад, частину - собі, частину-начальству.

3
У 1993 році рішенням міської ради мені було надано ділянку для здійснення прибудови до мого будинку (є рішення і план ділянки). Ця надана ділянка безпосередньо межує з моєю основною ділянкою.
1) Чи вважається надана ділянка такою, що закріплена за моїм домоволодінням, якщо рішення міської ради про надання ділянки не скасоване?
2) Чи можу я приватизувати цю ділянку разом з основною, якщо будівництво не здійснене, але ділянкою я користуюсь уже більше 15 років? Загальна площа обох ділянок 0,06 га.

4

Я в шоці від нового місцевого податку.
Бачу дві проблеми:
1) Всі об'єднаються і не будуть платити. Усіх не посадять.
2) Як будуть чинити з тими, що живуть у палацах, які не зареєстровані у БТІ?

Сторінок: [1]