Чернівецька міська рада. Офіційний форум.

Головна категорія => "Петрівський ярмарок" => : webmaster 20.07.2011, 17:15:03

: Яким має бути наступний «Петрівський ярмарок»
: webmaster 20.07.2011, 17:15:03
Просимо всіх небайдужих чернівчан долучитися до обговорення, висловлювати свої зауваження, надавати поради та пропозиції

Адміністрація
: Re: Яким має бути наступний «Петрівський ярмарок»
: Учасник 20.07.2011, 23:04:51
З точки зору учасника - краще організованим. Мені хотілось би прийти, і точно знати де те місце, за яке було сплачено внесок, і щоб розміри його відповідали заявленим. Для чого ранкові сварки між підприємцями та організаторами та самими підприємцями?
Крім того, туристичне містечко, виділене окремо, відвідує менше половини всіх відвідувачів ярмарку. Думаю його варто розмістити в основній частині ярмарки, а не виносити на "узбіччя".
Ну і територію для ярмарку давно час змінювати та збільшувати.
: Re: Яким має бути наступний «Петрівський ярмарок»
: Надiя 16.10.2011, 11:06:03
На рахунок сварок за місце - підтримую. Цього року займали по 2 місця з вечора і на ранок переживали щоб хоч одне лишилось. Я вважаю треба таблички ставити, щоб підприємці точно знали кожен своє місце одразу після отримання перепустки. Ясно, що є більш "прохідні" місця, за які і виникають ранкові сварки між тими, хто вніс однакові суми внесків. Плюс не подобається вигляд парку у другій половині дня. Сміття - неміряно валяється під ногами, а ярмарок ще в разгарі.. Пропоную більше урн для сміття ставити на період ярмарку.
: Re: Яким має бути наступний «Петрівський ярмарок»
: Виталя 16.10.2011, 22:10:59
Доброго времени суток организаторам Петривского ярмарка.Возможно я буду не прав,но хотелось бы выложить свою идею на счет размещения предпринимателей.Посудите сами,ведь ярмарок также можно было бы размещать по площадям нашего великолепного города.Строй.-дизайн и все что к этому более менее подходит к примеру на ул.Сагайдачного и Турецкой пл.,хлебо-булочные изделия на Центральной пл.,пл.Филармонии могли занять ремесленники-рукодельники и т.д.Деньги полученные от предпринимателей выделять тем жекам к которым относится та или  иная площадь на их уборку .Одним словом все возможно просчитать и организовывать.Я думаю будет какой-то комфорт,ведь все вместе и по одной паралели как-то негоже.У нас бывают и гости.....